top of page

sob., 22 cze

|

Kraków

SEGNI MOSSI - INSPIRUJĄCE WARSZTATY Z SIMONĄ LOBEFARO

SEGNI MOSSI - INSPIRUJĄCE i NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WARSZTATY Z SIMONĄ LOBEFARO Kraków - 22-23 czerwca 2019 Sobota: 15:00-20:00 i Niedziela 9:00-14:00 ZAPRASZAMY!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SEGNI MOSSI - INSPIRUJĄCE WARSZTATY Z SIMONĄ LOBEFARO
SEGNI MOSSI - INSPIRUJĄCE WARSZTATY Z SIMONĄ LOBEFARO

Time & Location

22 cze 2019, 15:00 – 23 cze 2019, 14:00

Kraków, Kraków, Polska

About the Event

SEGNI MOSSI - INSPIRUJĄCE WARSZTATY Z SIMONĄ LOBEFARO - po raz pierwszy w Krakowie, po raz drugi w Polsce!

Jedyne w Polsce, inspirujące i niepowtarzalne warsztaty z Simoną Lobefaro współzałożycielką „Segni Mossi” – jednego z najciekawszych na świecie laboratoriów pracujących nad relacjami pomiędzy tańcem a grafiką. Segni Mossi to projekt badawczy powstały w wyniku spotkania Alessandro Lumare (artysta wizualny) i Simony Lobefaro (choreografka), by badać relację pomiędzy tańcem, jako materią o wymiarze przestrzennym i emocjonalnym a znakiem graficznym, jako przedłużeniem ciała i akcji. Ich niezwykle twórcza i inspirująca praca zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Trening z Segni Mossi to dwa dni doświadczeń, przygotowujących do eksperymentów z ruchem i plastyką oraz otwierających na nietypową pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w ramach edukacji szkolnej, społecznej, teatralnej, tanecznej i artystycznej. To także doskonała okazja do spojrzenia w głąb siebie i rozwoju osobistego.

W Krakowie trening skupiał się będzie wokół: grupa w przestrzeni, szybkość i wytrzymałość obranych kierunków, ciemność, efemeryczność, ulotność, ślady w naszej pamięci, dynamika skoku, symetria w ciałach i rysunkach, postrzeganie.

Zapraszamy: nauczycieli, pedagogów, osoby dorosłe zajmujące się: edukacją, tańcem, ruchem, choreografią, plastyką, arteterapią, pracą z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych poznaniem tej wyjątkowej metody pracy i samorozwojem.

Więcej informacji o SEGNI MOSSI:

www.segnimossi.net/en

Relacje z warsztatów SEGNI MOSSI:

www.segnimossi.net/en/about

www.segnimossi.net/en/videos.html

KRAKÓW 22-23 czerwca 2019

SOBOTA - 15:00-20:00 oraz NIEDZIELA - 9.00-14.00

ZGŁOSZENIA WRAZ Z POTWIERDZENIEM OPŁATY PRZYJMUJEMY DO DNIA 15 MAJA 2019!

ZAPRASZAMY!

Share This Event

bottom of page