top of page

pt., 28 cze

|

Gdańsk

KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI

KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI ZAPRASZAMY!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI
KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI

Time & Location

28 cze 2019, 18:00 – 20:00

Gdańsk, Gdańsk, Polska

About the Event

Kompetencje Przyszłości

Autorski innowacyjny program - opracowany na podstawie najnowszych badań skupiających się na najważniejszych kompetencjach, które będą miały w przyszłości kluczowe znaczenie. Celem szkolenia jest pokazanie, jak ważne w życiu człowieka są kluczowe kompetencje przyszłości. Aby pokonywać życiowe trudności, trzeba przede wszystkim dobrze rozumieć i radzić sobie ze swoimi emocjami oraz być na tyle empatycznym, żeby rozumieć i dobrze odczytywać emocje innych ludzi. Im bardziej rozwiniemy tę umiejętność w dzieciństwie, tym lepiej będzie się nam żyło w dorosłym świecie.

Szkolenie skupia się wokół kluczowych kompetencji, takich jak: świadomość siebie, poczucie własnej wartości i pewności siebie, empatii, umiejętności komunikacji poprzez jasne wyrażanie własnych myśli, poglądów i oczekiwań, argumentowania swojego zdania, dialogu i uważnego słuchania innych, kreatywności, krytycznego myślenia i umiejętności analizowania wiedzy i informacji, współpracy i pracy zespołowej, kreatywności, wytrwałości i odporności, jak również elastyczności w rozwiązywaniu problemów i radzeniu sobie z trudnościami.

Podczas szkolenia nauczyciele będą przygotowani do wprowadzenia innowacyjnego programu do pracy z dziećmi, poznają rolę kluczowych kompetencji i sposobów kształtowania inteligencji emocjonalnej u dzieci, otrzymają niezbędne informacje i narzędzia do tworzenia własnych scenariuszy i materiałów do wykorzystania w swojej pracy.

ZAPRASZAMY!

Share This Event

bottom of page