top of page

ARTE Akademia Rozwoju Terapii i Edukacji

 

Referencje

 

Kurs Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne

Kurs Weroniki Sherborne w całości sprostał moim/naszym oczekiwaniom. Wzbogacił i usystematyzował posiadaną wiedzę w zakresie jej podstaw, wskazał kierunki pracy z dziećmi, umożliwił poznanie tej metody z perspektywy praktycznego zastosowania. Prowadząca kurs Pani Marta - kompetentna, komunikatywna, ciepła. W pracy z dziećmi przedszkolnymi będziemy wykorzystywać elementy tej metody tak, by dzieci miały okazję dzięki jej zastosowaniu poznać swoje ciało, wyczuć potencjał i siłę, poznać przestrzeń, w której się znajdują, nauczyły się współdziałania i bliższego kontaktu z rówieśnikiem. Metoda Ruchu Rozwijającego uczy używania siły, jak i zachowań opiekuńczości i delikatności w stosunku do drugiego dziecka, poczucia partnerstwa, harmonii z innymi, bezpieczeństwa. Oczekujemy, że wprowadzane w grupach zabawy z wykorzystaniem w/w metody dostarczą dzieciom i prowadzącym pozytywnych doświadczeń stanowiących o powodzeniu w realizacji zamierzonych celów. Kurs świetny, świetne prowadzenie.

Alina Zimna Dyrektor Przedszkola nr 11 "Pentliczek" w Koninie

Kurs Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne

Kurs prowadziła osoba dobrze przygotowana, miła i potrafiąca przekazać swoją wiedzę oraz zaciekawić daną metodą. Zajęcia były przemyślane, podzielone na bloki dzięki czemu kurs przebieg szybko i sprawnie. Szkoda, że nie było materiałów w formie papierowej do późniejszych powtórek w domu.

Nauczycielka Przedszkola w Koninie

Kurs Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne

Opinia o kursie MRR W.Sherborne w Zamościu, dn. 20-21.10.2018 r. i prowadzącej kurs Pani Marcie Litkowicz.

Przeprowadzony przez Panią Martę  kurs oceniam bardzo wysoko, na co miało wpływ świetna organizacja i przebieg kursu. Na tak wysoką notę składało się wiele czynników, o których poniżej.

Przyjęta forma naboru była czytelna i szeroko określała zakres treści i umiejętności do przekazania. Przebieg kursu, formy i metody pracy Pani prowadzącej, cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy i dużą ich aktywnością. Przekaz treści bardzo komunikatywny,  powiązany z demonstracją i ćwiczeniami wyrabiał u słuchaczy umiejętności niezbędne do wykorzystania  w swojej codziennej pracy. Profesjonalizm na najwyższym poziomie ale i pozytywna żywiołowość Pani Marty spowodowały wielkie uznanie wśród  słuchaczy, którzy zakończyli kurs z dużym zadowoleniem.

Zdecydowanie polecam Panią Martę Litkowicz.

Pozostaję z uszanowaniem

Wolańczuk Kazimierz

dyr. Npku Forumedukacyjne.eu

Kurs Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne

Świetne szkolenie, nie żałuję. Jestem nakręcona do pracy. Zaraz ogarniam grupę na sesje!!!! Dobrych rzeczy nie można chować do szuflady ☺. Pozdrowienia dla Marty.

Anna Milczarek - źródło: Facebook

Kurs Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne

ARTE.jpg
bottom of page