top of page
ARTE.jpg

ARTE Akademia Rozwoju Terapii i Edukacji

 

Spośród wielu kursów i szkoleń oferowanych Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom i Psychologom pracującym w Placówkach Oświatowych nasza nastawiona jest na te obszary, które w istotny sposób podnoszą jakość, efektywność i komfort pracy osób pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Proponowany wachlarz kursów, szkoleń i warsztatów pogłębia nie tylko wiedzę ale również wzbogaca warsztat pracy o nowe umiejętności, metody i sposoby pracy.

 

Nasze propozycje podnoszą kwalifikacje i wiedzę nauczycieli. W ofercie mamy kursy rozwoju osobistego nauczycieli, w tym autoprezentację, komunikację, radzenie sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, pracę z wymagającym rodzicem, wspomaganie dzieci z trudnościami, organizację pomocy psychologiczno – pedagogicznej, budowanie i kierowanie zespołem, jak również kursy z zakresu Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, pracę z dziećmi ze spektrum Autyzmu, warsztaty z emisji głosu, warsztaty teatralne i z ruchu scenicznego, Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i wiele innych.

Starannie dobrane grono trenerów gwarantuje przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny szkoleń i warsztatów. Szkolenia prowadzimy w formie otwartej, na które może zapisać się każda zainteresowana osoba, jak również jako zamknięte na zamówienie dla Rady Pedagogicznej z danej placówki.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ARTE Akademia Rozwoju Terapii i Edukacji

info@arte-szkolenia.com

tel. 518 532 215

bottom of page